Slag om Arnhem Penthouse

– Arnhemse geschiedenis dichtbij –

Penthouse Slag om Arnhem in Walburgis, met hemelbed en bakstenen gewelven.
Penthouse Slag om Arnhem in Walburgis, met hemelbed en bakstenen gewelven.

Dit indrukwekkende 4-persoons Penthouse verhaalt over de gebeurtenissen in de slag om Arnhem tijdens de Tweede Wereldoorlog, waarin de Rijnbrug (tegenwoordig: John Frostbrug) zo’n prominente rol speelde – een periode waar jaarlijks bij wordt stilgestaan tijdens de Airborne Herdenkingen in september.

Indeling en opzet

Omdat dit appartement helemaal in de toren is gebouwd, is er binnen gebruikgemaakt van vides. Daardoor voelt het geheel ruim en open aan, in plaats van opgesplitst in kleine kamers.
De voordeur van het Penthouse bevindt zich bij de loopbrug die beide torens aan elkaar verbindt en is bereikbaar met de lift.
Vanaf daar zijn alle woonlagen van het Penthouse via trappen bereikbaar.
Het Penthouse is één grote open ruimte die zich over drie woonlagen uitstrekt, die intern met trappen verbonden zijn.

  • Op de 1e woonlaag van het Penthouse (91m2) bevinden zich een compleet ingerichte keuken met inbouwapparatuur, een zithoek met smart-tv, een eethoek en een balkon.
  • Op de 1e vide is de eerste slaapkamer met Queensize bed en de badkamer met douche, toilet en dubbele wastafel.
  • Op de 2e vide is de masterbedroom met het Kingsize hemelbed.
  • Het privédakterras boven de hoogste woonlaag biedt uitzicht over de stad in alle richtingen.
Toon overzicht woonlagen penthouse

    Prijs: vanaf € 205,- per nacht. – Minimum verblijf: 2 nachten. – Maximum aantal personen: 4.

    Sfeerimpressie Slag om Arnhem Penthouse

    Voorwaarden

    • Aankomst is mogelijk van dinsdag tot en met zaterdag. Op zondag en maandag zijn geen aankomsten mogelijk.
    • Inchecken kan tussen 14 en 20 uur, uitchecken tot 11 uur. In overleg zijn andere tijden mogelijk.
    • Walburgis Residenties is geheel rookvrij.
    • Huisdieren zijn niet toegestaan.
    • Verblijfskosten kunnen voorafgaand worden overgemaakt of gepind bij het inchecken.
    • Gratis annuleren tot één dag voor aankomst.

    Extra bij te boeken

    • Eenvoudig ontbijt à € 17,50 per persoon.
    • Parkeerplaats op eigen terrein direct voor de kerk à € 20,00 per nacht.

    Beschikbaarheid en boeken

    Beschikbaarheid en boeken

    Aankomst is mogelijk van dinsdag t/m zaterdag. Voor het Slag om Arnhem Penthouse geldt een minimumverblijf van 2 nachten.

    FAQ

    Mijn vraag gaat over...

    Aankomstdagen & minimumverblijf

    - Aankomst is mogelijk van dinsdag t/m zaterdag. Op zondag en maandag zijn geen aankomsten mogelijk.
    - Bij aankomst op donderdag, vrijdag en zaterdag geldt voor alle appartementen een minimumverblijf van twee nachten.
    - Voor de Penthouses Burgers’ Zoo en Slag om Arnhem geldt altijd een minimumverblijf van twee nachten.

    Annuleren
    • Heeft u via deze website geboekt? Dan kunt u kosteloos annuleren tot 1 dag voor aankomst.
    • Heeft u geboekt via een extern boekingsplatform (zoals Booking.com, Airbnb, etc.)? Dan gelden de annuleringsvoorwaarden van dat platform.
    Balkons & terrassen
    Bedden & slaapplaatsen
    • De appartementen Helene Kröller-Müller en Rietveld hebben een Queensize bed (160×200 cm).
    • Alle andere appartementen beschikken over zowel een Queensize bed (160×200 cm) als een Kingsize (hemel)bed (180×200 cm).
    • Alle tweepersoonsbedden zijn voorzien van twee eenpersoonsdekbedden.
    • Er zijn geen extra (eenpersoons) bedden of slaapbanken beschikbaar.
    Huisdieren
    • Helaas zijn huisdieren niet toegestaan.
    Inchecken
    • Persoonlijk ontvangst (14:00 - 20:00)
      Als u vooraf even doorgeeft hoe laat u aankomt, zorgen we dat we aanwezig zijn om u persoonlijk te verwelkomen.
    • Sleutelkluis (na 20:00)
      Als u later aankomt, doen we de sleutel in het sleutelkluisje. Op de dag van aankomst ontvangt u de code en instructies om het appartement binnen te komen.
    • Vroegtijdige aankomst (nog geen incheck, wel al bagage afgeven & parkeren)
      Wilt u eerder aankomen? Inchecken kan nog niet, maar u kunt wél al bagage afgeven, parkeren en de sleutel ophalen. Zo kunt u alvast het centrum van Arnhem verkennen, en we sturen een bericht zodra het appartement gereed is.
    Indeling van de torens
    • Bekijk dit PDF-document om te zien welk appartement zich in welke toren en op welke verdieping bevindt.
    Factuur & betaling
    • Heeft u via deze website geboekt? Dan kunt u vooraf betalen via de link onderaan de bevestiging die u per mail van ons heeft ontvangen. Indien gewenst kunt u ook pinnen tijdens de incheck.
    • Heeft u via een extern boekingsplatform geboekt (zoals Booking.com of Airbnb)? Dan gelden de betalingsvoorwaarden van dat platform.
    Fietsen
    • Verhuur van fietsen
      Wij verhuren zelf geen fietsen.
      U kunt fietsen en e-bikes huren bij de fietsenstalling op Arnhem CS. (Circa 15 minuten lopen).
      Daarnaast kunt u fietsen en e-bikes huren bij Speedpedelecs, Koningsplein 13. (Vijf minuten lopen. Let op: zij werken alleen op afspraak).
    • Stallen/opladen van fietsen
      Het stallen van fietsen is mogelijk. We hebben beperkte binnenruimte; als die vol is, kunnen fietsen veilig buiten staan achter een afsluitbaar hek.
      Het opladen van fietsen is mogelijk, mits u zelf aanwezig bent en niet tijdens de nacht, uit veiligheidsoverwegingen.
      Laat het ons gerust vooraf weten als u met fietsen komt.
    Kerkklokken
    • De kerkklokken zijn buiten werking gesteld. Deze luiden dus niet tijdens uw verblijf.
    Lift & trappen
    • De voordeur van elk appartement is bereikbaar met de lift en via het trappenhuis in de toren. Let op: de lift is gesloten (dus géén glazen lift).

    • De appartementen Lodewijk Napoleon en Romeins Fort zijn helemaal gelijkvloers. Alléén in de master bedroom zijn drie treden naar de open tweede badkamer.

    • In alle andere appartementen zijn de slaapkamer(s) en badkamer – inclusief het toilet – alleen bereikbaar via een wenteltrap.

    Ontbijt

    Als u ontbijt heeft bijgeboekt, dan wordt dit op tijdsafspraak bij de voordeur van uw appartement bezorgd. Dit is mogelijk vanaf 9.00.
    Wij maken gebruik van de ontbijtbox van Anne&Max Arnhem Bakkerstraat. Deze ontbijtbox wordt dagelijks vers bereid en bestaat per persoon uit:

    • Een sandwich met kaas
    • Een croissant met roomboter en jam

    • Yoghurt met vers fruit

    • Een verse smoothie

    Koffie en thee kunt u zelf zetten in de keuken van uw appartement.

    * Let op: op Nederlandse feestdagen is deze optie niet beschikbaar.

    Parkeren
    • Als u een parkeerplaats heeft bijgeboekt, kunt u direct voor de kerk parkeren op ons terrein.
    • Als u uw kenteken doorgeeft, zetten wij dit in ons systeem zodat de slagboom meteen opengaat als u bij ons aanrijdt.
    • Uitrijden kan altijd door de slagboom te naderen met de auto.
    Roken
    • De Walburgiskerk is een rijksmonument en daarom een niet roken-accommodatie.
    • Ook op balkons of uit ramen mag niet worden gerookt.
    • Roken kan eventueel buiten voor de toegangsdeur van de torens.

    Walburgis Residenties
    Sint Walburgisplein 1A
    6811 BZ Arnhem

    Walburgis Residenties
    Sint Walburgisplein 1A
    6811 BZ Arnhem